CNC Tech
제품 번호:
800-1801-2-SVT0-BL-00100-1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CORD 18AWG NEMA5-15P - CBL 3.28'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.035
$5.035
10
$4.57425
$45.7425
25
$4.332
$108.3
50
$4.2313
$211.565
100
$4.0299
$402.99
250
$3.526172
$881.543
500
$3.425415
$1712.7075
1000
$2.921678
$2921.678
2500
$2.720182
$6800.455
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 105°C |
| 1st Connector | NEMA 5-15P |
| Voltage Rating | 125VAC |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| 2nd Connector | Cable |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Series | - |
| Length | 3.28' (1.00m) |
| Approved Countries | Canada, United States |
| Mfr | CNC Tech |
| Approval Agency Marking | cUL, UL |
| Style | Male Pins (Blades) to Leads |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Cord Type | SVT |
| Number of Conductors | 3 |
| Base Product Number | 800-1801 |