Keystone Electronics
제품 번호:
8140
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLAMP U-TYPE SILVER FASTENER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.247
$0.247
25
$0.19456
$4.864
100
$0.170905
$17.0905
250
$0.15846
$39.615
500
$0.13775
$68.875
1000
$0.109497
$109.497
2500
$0.100377
$250.9425
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Silver |
| Panel Hole Size | 0.218" (5.54mm) |
| Material | Steel, Zinc Plated |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Half |
| Screw Size | - |
| Series | - |
| Type | Clamp, U-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | 0.437" (11.10mm) |
| Height | - |
| Package | Bulk |
| Material Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Width | 0.500" (12.70mm) |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.125" (3.18mm) |