Keystone Electronics
제품 번호:
824
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TERM LUG STRIP 7POS 0.375" SNGLE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.311
$1.311
25
$1.11378
$27.8445
100
$1.016975
$101.6975
250
$1.007
$251.75
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 7 (5 + 2 Ground) |
| Material - Board | XP Phenolic |
| Terminal Type | Terminal Lug, Single End |
| Contact Finish | Tin |
| Row Spacing | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Mounting Hole Diameter | 0.140" (3.56mm) |
| Type | Terminal Lug Strip |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Contact Material | Brass |
| Pitch | 0.375" (9.53mm) |
| Board Size | 2.625" L x 0.375" W x 0.062" H (66.68mm x 9.53mm x 1.57mm) |
| Features | Standard Strip |
| Package | Bulk |