Würth Elektronik
제품 번호:
824021
제조업체:
패키지:
SOT-23-3
배치:
-
설명:
TVS DIODE 5VWM 7VC SOT23-3L
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.646
$0.646
10
$0.61275
$6.1275
50
$0.5719
$28.595
100
$0.5301
$53.01
500
$0.4693
$234.65
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 15A (8/20µs) |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 55pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6.1V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | - |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Series | WE-TVS |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 7V |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5V (Max) |
| Unidirectional Channels | 2 |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |