Würth Elektronik
제품 번호:
824521171
제조업체:
패키지:
DO-214AA
배치:
-
설명:
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3895
$0.3895
25
$0.35644
$8.911
100
$0.31065
$31.065
250
$0.28025
$70.0625
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Bidirectional Channels | 1 |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C (TA) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 21.8A |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 19.9V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | 600W |
| Supplier Device Package | DO-214AA |
| Series | WE-TVSP |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 27.6V |
| Package / Case | DO-214AA, SMB |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 17V (Max) |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |