Murrplastik Systems, Inc.
제품 번호:
83161258
패키지:
-
배치:
-
설명:
CORRUGAT COND EW-PA-UL M16 1=50M
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$286.007
$286.007
5
$275.7945
$1378.9725
10
$271.70855
$2717.0855
20
$265.579625
$5311.5925
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 140°C |
| Diameter - Inside | 0.602" (15.30mm) |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA6), Nylon 6, Halogen Free |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.827" (21.00mm) |
| Type Attributes | Convoluted, Corrugated |
| Series | - |
| Type | Wire Loom, Protective Hose |
| Length | 164' (50.00m) |
| Mfr | Murrplastik Systems, Inc. |
| Environment Protection | - |
| Abrasion Protection | - |
| Features | Self Extinguishing |
| Wall Thickness | - |
| Package | Bulk |
| Heat Protection | - |