SAB North America
제품 번호:
8341404
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE 4COND 14AWG BRN SHLD 1=1FT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.68
$13.68
25
$11.4
$285
100
$11.21
$1121
250
$10.621
$2655.25
500
$10.032
$5016
1000
$9.462
$9462
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 80°C |
| Usage | Industrial, Servo Motor |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Polyurethane (PU) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Ratings | UL Style 20235 |
| Series | SL 834 C |
| Shield Coverage | - |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Polymer |
| Voltage | 1000 V |
| Conductor Strand | 140/34 |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Features | - |
| Jacket Color | Brown |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.425" (10.80mm) |
| Number of Conductors | 4 |