/ Knobs / 835-2.28-3/8X16-0.750-MT
minImg
835-2.28-3/8X16-0.750-MT
J.W. Winco
제품 번호:
835-2.28-3/8X16-0.750-MT
제조업체:
J.W. Winco
설명:
WING SCREWS, STAINLESS STEEL
재고 : 156
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Shaft Size 3/8"-16
Color -
Material Stainless Steel
Product Status Active
Indicator No Indicator
Series GN 835
Type 2 Arm
Mfr J.W. Winco
Style Bar/T
Features -
Height 1.040" (26.42mm)
Package Box
Diameter 2.280" (57.91mm)