Murrplastik Systems, Inc.
제품 번호:
83621262
패키지:
-
배치:
-
설명:
NON-ROTATABLE SNAP-IN CONDUIT HO
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.771
$7.771
10
$6.9977
$69.977
25
$6.59186
$164.7965
50
$6.42295
$321.1475
100
$6.253945
$625.3945
250
$5.57783
$1394.4575
500
$5.239782
$2619.891
1000
$4.631298
$4631.298
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Black |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Halogen Free |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Series | 504 |
| Screw Size | - |
| Type | Clamp, Conduit |
| Panel Thickness | - |
| Length | 3.504" (89.00mm) |
| Mfr | Murrplastik Systems, Inc. |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | 2.520" (64.00mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.748" (19.00mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | - |
| Base Product Number | 836212 |