Heyco Products Corporation
제품 번호:
8481
패키지:
-
배치:
-
설명:
HF3 1 FR 100' COIL BLACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$249.5555
$249.5555
10
$231.2509
$2312.509
25
$222.9327
$5573.3175
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -18°C ~ 105°C |
| Diameter - Inside | 1.100" (27.94mm) |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA6), Nylon 6, Halogen Free |
| Liquid Protection | Liquid-Tight, Oil Resistant |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 1.350" (34.29mm) |
| Type Attributes | Convoluted, Corrugated |
| Series | Heyco-Flex™ III |
| Type | Wire Loom, Protective Hose |
| Length | 100' (30.48m) |
| Mfr | Heyco Products Corporation |
| Environment Protection | UV Resistant |
| Abrasion Protection | - |
| Features | - |
| Wall Thickness | - |
| Package | Box |
| Heat Protection | Flame Retardant |