Crouzet
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$105.1175
$105.1175
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 50°C |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Output Type | Relay |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.254 lb (115.21 g) |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Series | C-Lynx HNM |
| Type | High/Low Level |
| Sensitivity | 250Ohm ~ 1MOhm |
| Voltage - Supply | 24 ~ 240VAC/DC |
| Mfr | Crouzet |
| Features | Delay Timer |
| Distance - Control To Sensor (Max) | 100m |
| Package | Bulk |
| Contact Rating @ Voltage | 5A @ 250VDC |