ebm-papst Inc.
제품 번호:
8556V
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FAN AXIAL 80X38MM 230VAC TERM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$57.9785
$57.9785
10
$52.4609
$524.609
25
$49.00936
$1225.234
50
$48.3189
$2415.945
100
$44.522415
$4452.2415
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Air Flow | 36.0 CFM (1.01m³/min) |
| Noise | 35.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | - |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Voltage Range | - |
| Product Status | Active |
| RPM | - |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | Metal |
| Features | - |
| Width | 38.00mm |
| Operating Temperature | - |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CSA, UL, VDE |
| Termination | 2 Terminals |
| Size / Dimension | Square - 80mm L x 80mm H |
| Weight | 1.1 lbs (499.0 g) |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Material - Blade | Metal |
| Series | 8000V |
| Power (Watts) | 11.00W |
| Package | Box |
| Base Product Number | 8556 |