MG Chemicals
제품 번호:
8617-85ML
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SUPER THERM GRS ZINC OXIDE FREE
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Usable Temperature Range | -90°F ~ 329°F (-68°C ~ 165°C) |
| Storage/Refrigeration Temperature | 14°F ~ 104°F (-10°C ~ 40°C) |
| Color | White |
| Thermal Conductivity | 1.00W/m-K |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 85 ml Tube |
| Product Status | Obsolete |
| Series | - |
| Type | Non-Silicone Grease |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Shipping Info | - |
| Mfr | MG Chemicals |
| Features | Odorless |
| Shelf Life | 60 Months |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 8617 |