C&K
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.2435
$9.2435
10
$8.3258
$83.258
25
$7.97696
$199.424
40
$7.584562
$303.38248
80
$7.279498
$582.35984
230
$6.843638
$1574.03674
440
$6.320568
$2781.04992
945
$6.10261
$5766.96645
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 65°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Plunger for Cap |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 4.37mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 250mA (AC/DC) |
| Circuit | SPST-NC |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Panel Mount, Rear |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 8600 |
| Type | Standard |
| Voltage Rating - DC | 28 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Voltage Rating - AC | 120 V |
| Electrical Life | 250,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Features | Epoxy Sealed Terminals |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 8633Z |
| Color - Actuator/Cap | Black |