Keystone Electronics
제품 번호:
8834
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BRD SPT SNAP FIT SCREW MNT 5/8"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.2755
$0.2755
25
$0.22686
$5.6715
100
$0.20615
$20.615
250
$0.192774
$48.1935
500
$0.17043
$85.215
1000
$0.132316
$132.316
2500
$0.120973
$302.4325
5000
$0.113411
$567.055
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Fit |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.750" (19.05mm) 3/4" |
| Mounting Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Between Board Height | 0.625" (15.88mm) 5/8" |
| Mounting Panel Thickness | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Support Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Holding Type | Snap Fit |
| Features | Stackable |
| Package | Bulk |