Keystone Electronics
제품 번호:
8846
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 8MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3705
$0.3705
25
$0.30096
$7.524
100
$0.27132
$27.132
250
$0.254296
$63.574
500
$0.22591
$112.955
1000
$0.175465
$175.465
2500
$0.160426
$401.065
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.692" (17.58mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.157" (4.00mm) |
| Between Board Height | 0.315" (8.00mm) |
| Mounting Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Support Hole Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Holding Type | Snap Lock |
| Features | - |
| Package | Bulk |