Keystone Electronics
제품 번호:
8893
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 5/8"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.418
$0.418
25
$0.35834
$8.9585
100
$0.350645
$35.0645
250
$0.328282
$82.0705
500
$0.290985
$145.4925
1000
$0.21642
$216.42
2500
$0.196745
$491.8625
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.925" (23.50mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.100" (2.54mm) |
| Between Board Height | 0.625" (15.88mm) 5/8" |
| Mounting Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Support Hole Diameter | 0.100" (2.54mm) |
| Holding Type | Snap Lock |
| Features | - |
| Package | Bulk |