Würth Elektronik
제품 번호:
890263425004CS
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.8335
$1.8335
10
$1.5504
$15.504
50
$1.42785
$71.3925
100
$1.3167
$131.67
250
$1.1647
$291.175
500
$0.9728
$486.4
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Dielectric Material | Polyester, Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.630" (16.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.591" (15.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | WCAP-FTBE |
| Voltage Rating - DC | 100V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Capacitance | 2.2 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |