Würth Elektronik
제품 번호:
890334028008CS
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 6.8UF 10% 310VAC RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.3245
$7.3245
50
$6.5626
$328.13
100
$6.26525
$626.525
250
$5.370388
$1342.597
500
$4.772819
$2386.4095
1000
$4.624619
$4624.619
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 1.417" (36.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 1.476" (37.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.634" L x 0.886" W (41.50mm x 22.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | X2 |
| Series | WCAP-FTXX |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 310V |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Capacitance | 6.8 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |