Amphenol ICC (FCI)
제품 번호:
89947-708LF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT 8POS IDC 28AWG GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.9975
$0.9975
10
$0.8398
$8.398
25
$0.8056
$20.14
50
$0.78831
$39.4155
100
$0.75411
$75.411
250
$0.68552
$171.38
500
$0.616968
$308.484
1000
$0.548416
$548.416
2500
$0.497002
$1242.505
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 8 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Fastening Type | Friction Lock |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Series | Minitek® 2.00mm |
| Wire Type | Ribbon Cable |
| Connector Type | Receptacle |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Features | Feed Through, Polarizing Key |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 89947 |
| Cable Termination | IDC |