Coto Technology
제품 번호:
8L41-12-011
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY REED SPDT 250MA 12V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.994
$9.994
10
$9.36985
$93.6985
25
$8.32846
$208.2115
50
$7.91198
$395.599
100
$7.495595
$749.5595
250
$6.662768
$1665.692
500
$6.246345
$3123.1725
1000
$5.829922
$5829.922
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 100VAC, 100VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 250 mA |
| Coil Current | 24 mA |
| Coil Resistance | 500 Ohms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1 VDC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Series | 8L |
| Operate Time | 1 ms |
| Contact Material | - |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Mfr | Coto Technology |
| Must Operate Voltage | 9.6 VDC |
| Release Time | 1 ms |
| Features | Diode |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 8L41 |