Renesas Electronics America Inc
제품 번호:
8T49N282C-998NLGI
패키지:
72-VFQFPN (10x10)
배치:
-
설명:
IC TRANSLATOR UNIV FREQ 72VFQFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$37.259
$37.259
10
$34.7605
$347.605
25
$33.30358
$832.5895
168
$32.792984
$5509.221312
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 1:8 |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 72-VFQFPN (10x10) |
| Series | FemtoClock® NG |
| PLL | Yes with Bypass |
| Input | Crystal |
| Package / Case | 72-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 3.465V |
| Output | LVPECL |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tray |
| Frequency - Max | 1GHz |
| Base Product Number | 8T49N282 |