Coto Technology
제품 번호:
9001-05-02
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY REED SPST 500MA 5V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.6145
$5.6145
10
$5.26775
$52.6775
25
$4.68236
$117.059
50
$4.44828
$222.414
100
$4.214105
$421.4105
250
$3.745888
$936.472
500
$3.51177
$1755.885
1000
$3.277652
$3277.652
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 200VAC, 200VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 500 mA |
| Coil Current | 10 mA |
| Coil Resistance | 500 Ohms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.4 VDC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | SPST-NC (1 Form B) |
| Series | 9000 |
| Operate Time | 0.35 ms |
| Contact Material | - |
| Coil Voltage | 5VDC |
| Mfr | Coto Technology |
| Must Operate Voltage | 3.75 VDC |
| Release Time | 0.1 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 9001 |