Preci-Dip
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.1495
$1.1495
10
$0.9728
$9.728
25
$0.9329
$23.3225
50
$0.91295
$45.6475
100
$0.87324
$87.324
250
$0.793896
$198.474
500
$0.714495
$357.2475
1000
$0.635113
$635.113
2500
$0.575567
$1438.9175
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Pad Layout Dimension | Circular - 0.071" (1.80mm) |
| Mating Cycles | 40000 |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Sleeve & Plunger (Pogo Pins) |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Recommended Working Height | - |
| Product Status | Active |
| Maximum Working Height | 0.323" (8.20mm) |
| Series | - |
| Operating Force - Initial | 20.39gf |
| Operating Force - Mid Compression | 132.56gf |
| Contact Material | Brass Alloy |
| Mfr | Preci-Dip |
| Minimum Working Height | 0.236" (6.00mm) |
| Features | - |
| Plunger Size | 0.042" (1.07mm) Dia |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 90013 |