RAF Electronic Hardware
제품 번호:
9006-62-B-12
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
ROUND SPACER BRASS 3/4"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$19.1805
$19.1805
5
$18.6447
$93.2235
10
$17.57975
$175.7975
25
$17.0468
$426.17
50
$15.98147
$799.0735
100
$15.44871
$1544.871
250
$14.383304
$3595.826
500
$13.850582
$6925.291
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Diameter - Inside | 0.625" (15.88mm) 5/8" |
| Color | - |
| Material | Brass |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 1.000" (25.40mm) 1" |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.750" (19.05mm) 3/4" |
| Type | Round Spacer |
| Between Board Height | 0.750" (19.05mm) 3/4" |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Plating | Chromate, Zinc |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| Screw, Thread Size | - |
| Base Product Number | 9006-62 |