Coto Technology
제품 번호:
9007-05-00
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY REED SPST 500MA 5V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.3585
$1.3585
10
$1.27395
$12.7395
25
$1.1324
$28.31
50
$1.07559
$53.7795
100
$1.01897
$101.897
250
$0.905768
$226.442
500
$0.849148
$424.574
1000
$0.792547
$792.547
5000
$0.764237
$3821.185
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 200VAC, 200VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 500 mA |
| Coil Current | 10 mA |
| Coil Resistance | 500 Ohms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.4 VDC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Series | 9000, Spartan |
| Operate Time | 0.5 ms |
| Contact Material | - |
| Coil Voltage | 5VDC |
| Mfr | Coto Technology |
| Must Operate Voltage | 3.75 VDC |
| Release Time | 0.2 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 9007 |