Wakefield-Vette
제품 번호:
902-21-2-23-2-B-0
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HEATSINK 21X21X23MM PIN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.802
$6.802
10
$6.61485
$66.1485
25
$6.2472
$156.18
50
$5.87974
$293.987
100
$5.51228
$551.228
250
$5.14482
$1286.205
500
$4.77736
$2388.68
1000
$4.685476
$4685.476
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Shape | Square, Pin Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.892" (22.65mm) |
| Series | 902 |
| Type | Top Mount |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 4.30°C/W @ 200 LFM |
| Length | 0.827" (21.00mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | 11.60°C/W |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Box |
| Attachment Method | Push Pin |
| Width | 0.827" (21.00mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | BGA |
| Base Product Number | 902-21 |