Amphenol ICC (FCI)
제품 번호:
90311-024LF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT HSG 24POS 2.00MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.6435
$1.6435
10
$1.4326
$14.326
25
$1.37142
$34.2855
50
$1.34102
$67.051
100
$1.280125
$128.0125
250
$1.158202
$289.5505
500
$1.066755
$533.3775
1000
$0.914356
$914.356
2500
$0.853404
$2133.51
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 24 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled |
| Series | Minitek® 2.00mm |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 90311 |