Amphenol ICC (FCI)
제품 번호:
90311-038LF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT HSG 38POS 2.00MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.9095
$1.9095
10
$1.6587
$16.587
25
$1.58802
$39.7005
50
$1.55249
$77.6245
100
$1.482
$148.2
250
$1.340868
$335.217
500
$1.235
$617.5
1000
$1.058566
$1058.566
2500
$0.988
$2470
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 38 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled |
| Series | Minitek® 2.00mm |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 90311 |