Bivar Inc.
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.1615
$0.1615
5
$0.1368
$0.684
10
$0.1178
$1.178
25
$0.09842
$2.4605
50
$0.09253
$4.6265
100
$0.08854
$8.854
250
$0.07866
$19.665
500
$0.074746
$37.373
1000
$0.070813
$70.813
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Diameter - Inside | 0.147" (3.73mm) |
| Color | Natural |
| Material | Nylon |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Series | 900 |
| Length - Overall | 0.500" (12.70mm) 1/2" |
| Type | Round Spacer |
| Between Board Height | 0.500" (12.70mm) 1/2" |
| Mfr | Bivar Inc. |
| Plating | - |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| Screw, Thread Size | - |
| Base Product Number | 905-500 |