Coto Technology
제품 번호:
9117-05-10
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY REED SPST 250MA 5V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$16.2355
$16.2355
10
$14.4305
$144.305
25
$13.70926
$342.7315
50
$12.98783
$649.3915
100
$12.26621
$1226.621
250
$11.183932
$2795.983
500
$10.462388
$5231.194
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 100VAC, 100VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 250 mA |
| Coil Current | 12.5 mA |
| Coil Resistance | 400 Ohms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.5 VDC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Series | 9117 |
| Operate Time | 0.2 ms |
| Contact Material | - |
| Coil Voltage | 5VDC |
| Mfr | Coto Technology |
| Must Operate Voltage | 3.75 VDC |
| Release Time | 0.1 ms |
| Features | EMI Shielded |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 9117 |