Weidmüller
제품 번호:
9123140001
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN TERM BLK DISCONN 12-26AWG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.124
$15.124
10
$13.96975
$139.6975
25
$13.52458
$338.1145
50
$12.635
$631.75
100
$12.45697
$1245.697
250
$11.567162
$2891.7905
500
$11.344729
$5672.3645
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 9mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Beige |
| Fuse Type | 5mm x 20mm |
| Material Flammability Rating | - |
| Terminal - Width | 8.0mm |
| Current - IEC | 6.3 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | ASK |
| Current - UL | 10 A |
| Type | Disconnect |
| Disconnect Type | Fuse, Lever |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | LED |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 4mm² |
| Voltage - IEC | 500V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-26 AWG |