Weidmüller
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$90.269
$90.269
5
$85.7508
$428.754
10
$81.2383
$812.383
50
$67.69852
$3384.926
100
$63.185165
$6318.5165
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Actuator Type | Push to Reset |
| Approval Agency | CSA C22.2 No 235, UL1077, VDE |
| Current Rating (Amps) | 50mA |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | CB4200 |
| Voltage Rating - DC | 65 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Weidmüller |
| Illumination | - |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal Magnetic |