Eisele Connectors
제품 번호:
932-0608
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
Double connector,8/6,10/8
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
10
$60.287
$602.87
100
$58.4725
$5847.25
500
$57.266
$28633
1000
$54.2545
$54254.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Pressure | -14 ~ 232 PSI (-1 ~ 16 bar) |
| Operating Temperature | -20°C ~ 120°C |
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel |
| Thread Size | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Push-In |
| Series | Inoxline |
| Type | Union |
| For Use With/Related Products | 10mm OD Tubing, 8mm OD Tubing |
| Mfr | Eisele Connectors |
| Features | - |
| Package | Bulk |