JULABO
제품 번호:
9352752.16.N
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FP52-SL Refrigerated/Heating Cir
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$39864.85
$39864.85
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -60°C ~ 100°C |
| Fluid Capacity | - |
| Power - Cooling | 3000 W |
| Product Status | Active |
| Weight | 343 lbs (155.6 kg) |
| Ratings | - |
| Flow Rate | 5.81GPM-6.87GPM (22.0LPM-26.0LPM) |
| Series | High Tech |
| Thermal Resistance @ GPM | - |
| Product Type | Active, Recirculating Chiller/Heater |
| Connection Type | - |
| Voltage | 230VAC |
| Mfr | JULABO |
| Dimensions - Overall | 29.90" L x 23.20" W x 47.24" H (759.5mm x 589.3mm x 1200.0mm) |
| Features | Temperature Control |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | - |
| Current | 24 A |
| Power Input | - |
| Base Product Number | 9352752 |