Grayhill Inc.
제품 번호:
94HAB08WRT
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SW ROTARY DIP OCTAL 100MA 50V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.4295
$3.4295
10
$3.28795
$32.8795
25
$3.00238
$75.0595
100
$2.601955
$260.1955
250
$2.358926
$589.7315
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Positions | 8 |
| Actuator Level | Flush, Recessed |
| Voltage Rating | 50VDC |
| Termination Style | Gull Wing |
| Actuator Type | Rotary for Tool |
| Current Rating (Amps) | 100mA |
| Contact Finish | Gold |
| Circuit | Octal |
| Height Above Board | 0.225" (5.72mm) |
| Mechanical Life | 10,000 Cycles |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | 94H |
| Body Material | Plastic |
| Length | 0.390" (9.91mm) |
| Electrical Life | - |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Pitch | 0.100" (2.54mm), Full |
| Mfr | Grayhill Inc. |
| Features | Sealed |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Washable | Yes |
| Base Product Number | 94HAB08 |