Weidmüller
제품 번호:
9507960000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX STEEL GRAY 14.96"L X 10.24"W
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Area (L x W) | 153in² (987cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 14.961" L x 10.236" W (380.00mm x 260.00mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 17 lbs (7.7 kg) |
| Ratings | IP66, IP67 |
| Thickness | 0.060" (1.52mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | NexT |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Weidmüller |
| Container Type | Box |
| Features | Mounting Flange, Sealed |
| Height | 8.071" (205.00mm) |
| Package | Bulk |