Wakefield-Vette
제품 번호:
960-19-15-D-AB-0
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HEATSINK 19X15MM DIA PUSH PIN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.617
$4.617
10
$4.49065
$44.9065
25
$4.36962
$109.2405
40
$4.1268
$165.072
100
$3.884075
$388.4075
300
$3.641284
$1092.3852
500
$3.519921
$1759.9605
1000
$3.155796
$3155.796
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Shape | Square, Pin Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.590" (15.00mm) |
| Series | 960 |
| Type | Top Mount |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 6.80°C/W @ 200 LFM |
| Length | 0.748" (19.00mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Tray |
| Attachment Method | Push Pin |
| Width | 0.748" (19.00mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | BGA |
| Base Product Number | 960-19 |