969M101-28-1TPS-025
Cicoil
제품 번호:
969M101-28-1TPS-025
제조업체:
Cicoil
설명:
CABLE 2COND 28AWG CLEAR SHLD 25'
재고 : 16
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -65°C ~ 165°C
Usage -
Cable Type Multi-Conductor
Shield Type Braid
Shield Material -
Jacket (Insulation) Thickness -
Jacket (Insulation) Material Flexx-Sil™
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Ratings -
Series -
Shield Coverage 90%
Length 25.00' (7.62m)
Conductor Insulation -
Voltage 12 kV
Conductor Strand -
Mfr Cicoil
Conductor Material Copper, Tinned
Features -
Jacket Color Clear
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.120" (3.05mm)