3M
제품 번호:
9713XYZ 1/2"X36YD
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TAPE COND ADHESIVE 1/2"X 36YDS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$74.119
$74.119
10
$69.76325
$697.6325
25
$65.40332
$1635.083
50
$61.04301
$3052.1505
100
$57.99085
$5799.085
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | 70°F (21°C) |
| Shape | Roll |
| Material | Acrylic |
| Thickness - Overall | - |
| Product Status | Active |
| Series | 9713 |
| Type | Shielding Tape |
| Length | 108.005' (32.92m) |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | 3M |
| Shelf Life | 24 Months |
| Package | Box |
| Width | 0.500" (12.70mm) |
| Adhesive | Pressure Sensitive Adhesive (PSA) |
| Base Product Number | 9713 |