Coto Technology
제품 번호:
9852-05-20TR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY RF SPDT 100MA 5V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$45.7995
$45.7995
10
$43.3846
$433.846
25
$40.97464
$1024.366
50
$38.5643
$1928.215
100
$36.15396
$3615.396
250
$33.743696
$8435.924
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Coil Power | - |
| Switching Voltage | 30VAC, 30VDC - Max |
| Termination Style | J Lead |
| Contact Rating (Current) | 100 mA |
| Coil Current | 45.5 mA |
| Coil Resistance | 110 Ohms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.4 VDC |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Series | 9800 |
| Operate Time | 1 ms |
| Contact Material | - |
| Coil Voltage | 5VDC |
| Mfr | Coto Technology |
| Must Operate Voltage | 3.8 VDC |
| Release Time | 1 ms |
| Features | Magnetic Shield |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 9852 |