Coto Technology
제품 번호:
9913-05-20TR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY REED SPST-NO 250MA 5V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.8325
$9.8325
10
$9.2188
$92.188
25
$8.19432
$204.858
50
$7.78449
$389.2245
100
$7.374755
$737.4755
250
$6.555304
$1638.826
500
$6.145588
$3072.794
1000
$5.735891
$5735.891
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 100VAC, 100VDC - Max |
| Termination Style | J Lead |
| Contact Rating (Current) | 250 mA |
| Coil Current | 25 mA |
| Coil Resistance | 200 Ohms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.4 VDC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Series | 9913 |
| Operate Time | 0.25 ms |
| Contact Material | - |
| Coil Voltage | 5VDC |
| Mfr | Coto Technology |
| Must Operate Voltage | 3.8 VDC |
| Release Time | 0.05 ms |
| Features | EMI Shielded |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 9913 |