9C12063A3571FKHFT
YAGEO
제품 번호:
9C12063A3571FKHFT
제조업체:
YAGEO
패키지:
1206
설명:
RES SMD 3.57K OHM 1% 1/4W 1206
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1206
Resistance 3.57 kOhms
Series 9C
Power (Watts) 0.25W, 1/4W