Sanyo Denki America Inc.
제품 번호:
9G1248G401
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FAN AXIAL 119X25MM 48VDC WIRE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$24.4435
$24.4435
10
$22.32215
$223.2215
25
$21.47494
$536.8735
50
$20.0621
$1003.105
100
$18.507995
$1850.7995
250
$18.225408
$4556.352
500
$18.084105
$9042.0525
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Air Flow | 130.0 CFM (3.64m³/min) |
| Noise | 51.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.230A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 48VDC |
| Voltage Range | 40.8 ~ 55.2VDC |
| Product Status | Active |
| RPM | 4100 RPM |
| Mfr | Sanyo Denki America Inc. |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | Speed Sensor (Tach) |
| Width | 25.00mm |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.482 in H2O (120.0 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CSA, TUV, UL |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 119mm L x 119mm H |
| Weight | 0.529 lb (239.95 g) |
| Lifetime @ Temp. | 40000 Hrs @ 60°C |
| Material - Blade | Plastic |
| Series | San Ace 120 |
| Power (Watts) | 11.04 W |
| Package | Box |
| Base Product Number | 9G1248 |