Sanyo Denki America Inc.
제품 번호:
9GA0312K3001
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$17.67
$17.67
10
$16.86725
$168.6725
25
$15.86272
$396.568
50
$15.26042
$763.021
100
$14.055725
$1405.5725
250
$13.152142
$3288.0355
500
$12.951331
$6475.6655
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Air Flow | 21.2 CFM (0.594m³/min) |
| Noise | 59.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.620A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Voltage Range | 10.8 ~ 13.2VDC |
| Product Status | Active |
| RPM | 25000 RPM |
| Mfr | Sanyo Denki America Inc. |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | Locked Rotor Protection, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 28.00mm |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 3.210 in H2O (800.0 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CSA, TUV, UL |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 38mm L x 38mm H |
| Weight | 0.115 lb (52.16 g) |
| Lifetime @ Temp. | Varies Based on Temperature |
| Material - Blade | Plastic |
| Series | San Ace 38 |
| Power (Watts) | 7.4 W |
| Package | Box |
| Base Product Number | 9GA0312 |