Assmann WSW Components
제품 번호:
A-CCS 020-G-T
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN SOCKET PLCC 20POS GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.8905
$1.8905
10
$1.6416
$16.416
25
$1.57168
$39.292
50
$1.53672
$76.836
100
$1.466895
$146.6895
250
$1.327188
$331.797
500
$1.222403
$611.2015
1000
$1.047774
$1047.774
2500
$0.97792
$2444.8
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Contact Finish - Mating | Gold |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Contact Material - Post | Phosphor Bronze |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Current Rating (Amps) | 1 A |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Termination | Solder |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Number of Positions or Pins (Grid) | 20 (4 x 5) |
| Contact Finish Thickness - Post | - |
| Pitch - Post | 0.100" (2.54mm) |
| Series | - |
| Type | PLCC |
| Contact Finish - Post | Gold |
| Mfr | Assmann WSW Components |
| Features | Closed Frame |
| Contact Material - Mating | Phosphor Bronze |
| Pitch - Mating | 0.050" (1.27mm) |
| Termination Post Length | 0.132" (3.35mm) |
| Contact Resistance | 15mOhm |
| Package | Tube |
| Base Product Number | A-CCS 02 |