Assmann WSW Components
제품 번호:
A-DSF 25 LPIII/Z
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN D-SUB PLUG 25POS IDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.242
$2.242
10
$1.94845
$19.4845
25
$1.86542
$46.6355
48
$1.8238
$87.5424
96
$1.740875
$167.124
240
$1.5751
$378.024
480
$1.450774
$696.37152
960
$1.243512
$1193.77152
2400
$1.160615
$2785.476
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Dielectric Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 250V |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 26-28 AWG |
| Backset Spacing | - |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | Assmann WSW Components |
| Features | Feed Through, Grounding Indents, Strain Relief |
| Shell Size, Connector Layout | 3 (DB, B) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 25 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Termination | IDC, Ribbon Cable |
| Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Contact Form | - |
| Series | - |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Tray |
| Base Product Number | A-DSF 25 |