Assmann WSW Components
제품 번호:
A-PC2304-050027-1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CORD 16AWG NEMA5-15P - C13 16.4'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.2095
$15.2095
10
$13.4824
$134.824
25
$12.96408
$324.102
50
$12.44557
$622.2785
100
$11.754065
$1175.4065
250
$10.71695
$2679.2375
500
$10.025521
$5012.7605
1000
$9.195829
$9195.829
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 60°C |
| 1st Connector | NEMA 5-15P |
| Voltage Rating | 125V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 13A |
| 2nd Connector | IEC 320-C13, Right Angle |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Series | - |
| Length | 16.40' (5.00m) |
| Approved Countries | United States |
| Mfr | Assmann WSW Components |
| Approval Agency Marking | UL |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cord Type | SJT |
| Number of Conductors | 3 |
| Base Product Number | A-PC2304 |