JST Sales America Inc.
제품 번호:
A04KR04KR26E305B
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
JUMPER 04KR-6S-P - 04KR-6S-P 12"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.3775
$1.3775
10
$1.20175
$12.0175
25
$1.15064
$28.766
50
$1.12518
$56.259
100
$1.07407
$107.407
250
$0.971774
$242.9435
500
$0.895052
$447.526
1000
$0.767192
$767.192
2500
$0.716044
$1790.11
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Usage | - |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 4 |
| Color | Blue, Individual |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Tin |
| Shielding | - |
| Product Status | Active |
| Pitch - Connector | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Cable | - |
| Series | KR |
| Length | 1.00' (304.80mm) |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | JST Sales America Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | A04KR04K |
| Cable Termination | IDC |