JST Sales America Inc.
제품 번호:
A06KR06KR26E305A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
JUMPER 06KR-6S-P - 06KR-6S-P 12"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.6815
$1.6815
10
$1.463
$14.63
25
$1.4003
$35.0075
50
$1.36933
$68.4665
100
$1.30701
$130.701
250
$1.182522
$295.6305
500
$1.089175
$544.5875
1000
$0.933584
$933.584
2500
$0.87134
$2178.35
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Usage | - |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 6 |
| Color | Blue, Individual |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Tin |
| Shielding | - |
| Product Status | Active |
| Pitch - Connector | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Cable | - |
| Series | KR |
| Length | 1.00' (304.80mm) |
| Connector Type | Socket to Socket, Reversed |
| Mfr | JST Sales America Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | A06KR06K |
| Cable Termination | IDC |